«Олімпійське літо» прийшло на Рівненщину

«Олімпійське літо» прийшло на Рівненщину

Фізкультурно-оздоровчі заходи в літній канікулярний період «Олімпійське літо» розпочали свою ходу пришкільними та дитячими санаторно-оздоровчими таборами Рівненської області.

Як і минулого року, вони стартували в Костополі. З нагоди Міжнародного дня захисту дітей на майдані Грушевського зібралися шість команд пришкільних таборів щоб позмагатися у спортивних естафетах. 

Працівники КЗ «ОЦФЗН «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради традиційно запропонували для учасників спортивну програму. Тож юнаки та дівчата охоче та завзято демонстрували свої навички вправлятися зі спортивним інвентарем. Безперечно, не всі мали змогу приходити до фінішу лише переможцями. Проте, всі вони долучилися до ідей олімпійського руху та отримали позитивний заряд емоцій.

Під час проходження естафет команди відчутно підтримували вболівальники, які організувалися із учнів та педагогів.  Одним словом на імпровізованому спортивному майданчику панувало активне дозвілля та веселий дитячий сміх. 

Після закінчення змагань, визначилися переможець та призери заходу. Отже, чемпіонами стала команда пришкільного табору ЗОШ № 6. Друге місце посіла команда ЗОШ № 5. Учні ЗОШ № 2 здобули третє місце. 

Переможці та призери командних змагань нагороджені медалями та дипломами КЗ «ОЦФЗН «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради та призами Відділення НОК України в Рівненській області. 

Надалі «Олімпійське літо» буде постійно відвідувати пришкільні та дитячі санаторно-оздоровчі табори Рівненщини. Таким чином, дітлахи зможуть повною мірою долучитися до різних активностей у канікулярний період та насолодитися миттєвостями спортивного суперництва.

За повідомленням прес-служби "Спорт для всіх". 

Переглядів: 552
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту