Увага

Телерадіокомпанія "Сфера-ТВ" із квітня 2018 року по січень 2019 року бере участь у проекті «Просування реформ в регіони» за сприяння Європейського Союзу (http://ec.europa.eu/europeaid), який реалізується Інститутом економічних досліджень та політичних консультацій та «Європейською правдою». Окремі думки, висловлені в інформаційних матеріалах, підготовлених в рамках проекту, є особистою позицією авторів телерадіокомпанії та жодним чином не відображають точку зору Європейського Союзу, Інститутут економічних досліджень та політичних консультацій, Європейської правди.

Рівненщина європейська: Європейський підхід до безпечності харчових продуктів в Україні (ВІДЕО)

Рівненщина європейська: Європейський підхід до безпечності харчових продуктів в Україні (ВІДЕО)

Угода про асоціацію з Європейським Союзом передбачає нові підходи до безпечності та якості. Для впровадження цих підходів Україна має імплементувати понад 250 актів ЄС.

Що вже вдалося зробити та які найближчі перспективи – дивіться у програмі. Окрім того, запровадження принципів ХАСП на підприємствах – ще одна євроінтеграційна вимога.

Що воно таке, і чому до нього так прихильно ставиться Європа – ми з’ясовували у експертів. Як виявилось, є надія, що українці перестануть купувати кота в мішку. Адже сьогодні європейська система безпечності харчових продуктів визнана однією з найкращих в світі, а європейський споживач – найбільш захищеним.

А нам з вами варто пам’ятати, що жодними зобов’язаннями не можна виміряти нашу ж безпеку та здоров’я. Українці мають бути зацікавлені споживати якісне. І Угода про асоціацію з ЄС – чудовий інструмент, щоб цього досягти.

Свої думки з приводу теми програми залишайте у коментарях під програмою на сайті www.sfera-tv.com.ua та у мережі Фейсбук. Також чекаємо Ваших відгуків про проект «Рівненщина європейська» на електронну адресу rv.es@ukr.net.

Переглядів: 695
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту