Новини Рівного від 23.05.2018 (ВІДЕО)

Новини Рівного від 23.05.2018 (ВІДЕО)

АНОНС:

Як стати успішним бізнесменом та співпрацювати з країнами ЄС? Про це розповідали на тренінгу «Розвиток бізнесу в сучасних умовах та вихід на європейські ринки». 

Зі стадіоном «Авангард» все буде «гуд», розповідав на черговій сесії Рівнеради міський голова Володимир Хомко. Нині триває експертиза проекту. Тож, що буде далі з
«рівненським Колізеєм»  і чи подаватимуть апеляцію на рішення суду першої інстанції, яке унеможливлює виділення коштів на реконструкцію - дивіться у випуску.

Start UP клуб для молоді провели у Рівному. Ініціатором заходу виступила громадська організація «Портал», а реалізувати клуб вдалося завдяки коштам з проекту громадського бюджету. Організатори таким чином хочуть донести до молоді меседж – не потрібно виїжджати за кордон, реалізувати свої ідеї можна і варто в Україні. 

Рівняни Андрій Хохлов та Микола Кондратюк поїдуть на турнір з ММА у Китай. 28 травня у місті Гуанчжоу вони проведуть свої поєдинки проти місцевих зірок змішинах єдиноборств. Ці змагання – гарна можливість вийти нашим бійцям на більш якісний рівень. Деталі у випуску.

 

Переглядів: 368
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту