У Рівненській області визначилися останні учасники суперфіналу «Сімейних перегонів. ОТГ»

У Рівненській області визначилися останні учасники суперфіналу «Сімейних перегонів. ОТГ»

Днями відбувся третій етап обласної спортивної гри «Сімейні перегони. ОТГ». Головна ціль змагань – здобуття прямої путівки в суперфінал всього сезону.

Але за спортивними баталіями, учасники не забувають і про найважливішу мету подібних активностей – фізично розвиватися в компанії своєї сім’ї та знайомитися з такими ж любителями фізичної культури і масового спорту. З цими завданням вони успішно справляються вже протягом восьми сезонів.

Нинішній етап не став виключенням. Тут працівники комунального закладу «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради за підтримки Відділення НОК України в Рівненській області провели для сімей змагання, де ті демонстрували свою ерудованість та фізичну підготовку. В інтелектуальному завданні, яке має назву «Спортивна сітка», команди розгадували зашифровані слова. А в п’яти спортивних естафетах – «Фітбол», «Баскетбол», «Літаючі диски», «Футбоулінг» та «Комбінована», вони визначали найшвидших, найсильніших та найвитриваліших. 

За результатами третього етапу змагань право виступити у суперфіналі здобула збірні сімей Кучмей та Богдан (м. Дубно), Мазан та Зінь (Володимирецький район) та сім’я Мазурець (Рівненський район). Всі вони отримали право поборотися з іншими, найсильнішими сім’ями у суперфіналі, який відбудеться 10 червня в м. Костопіль.

За матеріалами прес-служби "Спорт для всіх". 

Переглядів: 239
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту