На Рівненщині змагалися пауерліфтери з інвалідністю

На Рівненщині змагалися пауерліфтери з інвалідністю

У Рівному відбувся Відкритий Кубок Рівненської області з пауерліфтингу серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату (ОРА) та з вадами зору, пам’яті ЗТУ Бориса Родзяка.

19-20 травня у регіональному центрі «Інваспорт» змагалися 69 спортсменів з Волинської, Чернігівської областей, Сарненського, Березнівського, Млинівського, Зарічненського, Корецького районів та міста Рівне.

Під час урочистого відкриття начальник центру Андрій Демчук вручив посвідчення кандидата у майстри спорту з пауерліфтингу спортсменам Олександру Багнюку та Олексію Іванову (ураження ОРА), Дмитру Мурдзі та Валерію Ландику (вади зору), посвідчення 1 розряду спортсменам Дар’ї Кобилинській  та Юрію Ковальчуку (ураження ОРА).

Переможцями серед спортсменів з вадами зору стали:

Серед жінок:

До 48 кг     1 місце – МСУ Каплун Ольга (м. Рівне);

До 52 кг     1 місце – ЗМСУ  Чайковська Ольга (м. Рівне);

До 56 кг     1 місце – ЗМСУ Галінська Галина (м. Рівне); 

До 75 кг     1 місце – МСУ Коробкова Світлана (м. Рівне);

До 82,5 кг  1 місце – МСУ Асєєва Ніна (м. Рівне).

Серед чоловіків:

До 56 кг      1 місце – МСУ Прудніченков Віктор (м. Рівне);

До 60 кг      1 місце – МСУ Головатчик Руслан (м. Рівне);

До 67,5 кг   1 місце – Корнєєв Павло (м. Рівне);

До 75 кг      1 місце – ЗМСУ Куров Роман (м. Рівне);

До 82,5 кг   1 місце – МСУ Миронець Андрій (м. Рівне);

До 90 кг      1 місце – МСУ Дерманський Анатолій (м. Рівне);

До 100 кг    1 місце – МСУ Шепель Петро (Сарненський р-н);

Понад 125 кг 1 місце – Ландик Валерій (м. Рівне). 

Серед спортсменів з ураженнями ОРА:

Серед жінок:

До 41 кг    1 місце – Кобилинська Дар’я (м. Рівне);

До 55 кг    1 місце – Скулінець Ніна (Волинська обл.);

До 61 кг    1 місце – Самчик Марина (м. Рівне);

До 67 кг    1 місце – Сульжук Діана (м. Рівне); 

До 73 кг    1 місце – Гаврилюк Галина (м. Рівне).

Серед чоловіків:

До 49 кг    1 місце – Сінчук Дмитро (м. Рівне);

До 54 кг    1 місце – Матчук Володимир (м. Рівне);

До 59 кг    1 місце – МСУ Шутак Сергій (Сарненський р-н);

До 65 кг    1 місце – Усачик Вадим (Сарненський р-н);

До 72 кг    1 місце – Ковальчук Юрій (м. Рівне);

До 80 кг    1 місце – Наливайко Михайло (Сарненський р-н);

До 88 кг    1 місце – Кожушко Сергій (м. Рівне);

До 97 кг    1 місце – Клімов Микола (Березнівський р-н);

До 107 кг  1 місце – Сікальський Андрій (м. Рівне);

Понад 107 кг  1 місце – МСУ Багнюк Олександр (м. Рівне).

Переглядів: 137
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту