На Рівненщині суд повернув державі земельну ділянку вартістю 2,3 млн грн

На Рівненщині суд повернув державі земельну ділянку вартістю 2,3 млн грн

Здолбунівська місцева прокуратура пред’явила до суду позов про визнання недійсним договору оренди та повернення до комунальної власності земельної ділянки площею 2 га, що розташована у с. Франівка Гощанського району,  вартість якої становить понад 2,3 млн гривень. 

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Рівненської області.

— Підставою для реагування та захисту інтересів держави і громади став установлений факт незаконної передачі у 2017 році органом місцевого самоврядування даної землі в користування товариству з обмеженою відповідальністю без розроблення та затвердження відповідної технічної документації та без визначення нормативної грошової оцінки землі, що є порушенням вимог Закону України «Про оренду землі», — йдеться у повідомленні.  

Під час судового розгляду даного позову сторони погодилися із вимогами і доводами прокуратури та добровільно розірвали оспорюваний договір, а також товариство з обмеженою відповідальністю добровільно повернуло за актом здачі-приймання земельну ділянку в комунальну власність, у зв’язку з чим провадження у справі закрито.

Переглядів: 309
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту