ЗНО стартує вже 22 травня: що потрібно знати рівненським випускникам

ЗНО стартує вже 22 травня: що потрібно знати рівненським випускникам

У пункт проведення ЗНО потрібно взяти: сертифікат, який був надісланий абітурієнту; оригінал документа, за яким проводилась реєстрація; запрошення-перепустку, яку учасник самостійно роздруковує зі своєї інформаційної сторінки вводячи № сертифіката та пін-код; 2 ручки з чорним чорнилом.

Також дозволено мати при собі пляшечку води.

Забороняються: засоби зв’язку, пристрої зчитування, обробки, збереження та відтворення інформації, друковані та рукописні матеріали та інше.

Нагадаємо, що у 2018 році, вперше, ЗНО складають учні ПТНЗ та коледжів. Але вони писатимуть лише тести з одного предмета − української мови. Через рік – з математики або історії України на вибір, а ще через рік – усі предмети підсумкової атестації. 

Загалом, на нараді з питання підготовки та організованого проведення ЗНО-2018, яка проходила під головуванням заступника голови Рівненської ОДА Світлани Богатирчук-Кривко, було зазначено, що працюватиме 53 пункти тестування, а це на 10 більше ніж минулого року. Кількість зареєстрованих осіб – 12 836, серед них близько 500 осіб – випускники минулих років. Задіяно близько 3,3 тисячі педагогічних працівників. 

 «Звичано, хотілося б щоб освітяни більше долучалися до проведення ЗНО. Важливо пам’ятати, що крім матеріального захоохочення є ще й соціальна відповідальність», − зауважила заступник голови Рівненської ОДА.

Варто зазначити, що Рівненщина − єдина Західна область, яка вчасно закупила аудіо-пристрої для прослуховування текстів з іноземної мови.

Результат пошуку зображень за запитом "ЗНО"

Директор Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти Лариса Середяк запевнила, що при виникненні непередбачуваних обставин (хвороба, смерть близької людини або ж участь у Міжнародних змаганнях) особи, яка не з’явилася в пункт тестування протягом п’яти днів має право подати заяву для участі у додатковій сесії.

Графік проведення ЗНО-2018:

Математика -22 травня

Українська мова і література - 24 травня

Іспанська мова - 29 травня

Німецька мова - 29 травня

Французька мова - 29 травня

Англійська мова - 01 червня

Біологія - 04 червня

Історія України - 06 червня

Географія - 08 червня

Фізика - 11 червня

Хімія - 13 червня

Прес-служба управління освіти і науки Рівненської ОДА.

Переглядів: 1581
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту