Новини Рівного від 17.05.2018 (ВІДЕО)

Новини Рівного від 17.05.2018 (ВІДЕО)

АНОНС:

На сесії Рівненської міської ради не обійшлось без несподіванок. Вже на початку засідання до зали засідань міськради прийшов депутат Олександр Чубай, втім на обличчі він мав чорну пов’язку. Тож що таке трапилось з міським обранцем  і для чого йому ця пов’язка та що ще відбувалось на сесії Рівнеради? 

Будуть оскаржувати! Днями стало відомо, що депутат радикал  Роман Стасюк через суд оскаржив рішення Рівнеради щодо виділення коштів на ремонт стадіону «Авангард». Втім, міський голова Володимир Хомко розповідає, будуть апелювати і ремонту на «рівненському колізеї» все ж бути. 

Відмінили потяг. На засіданні сесії міськради депутати підняли питання щодо зупинення дизель потягу Здолбунів - Сарни. Кажуть – це єдиний потяг, що курсував до Сарн та підвозив людей до роботи у вранішній час, також їм користувались і пенсіонери, що діставались транспортом до своїх дачних ділянок. Тож чи вирішилось проблемне питання?

Один день об’єднав два свята – це Вознесіння Господнє та всесвітній День Вишиванки. Вишита сорочка є один з найбільш древніх українських атрибутів. Це свято щорічно відзначають у третій четвер травня, своєрідним флешмобом. Долучилось до нього і студентство. 

У стінах Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем’янчука продовжується свято « Журналістська весна» цього разу з своєю лекцією до студентів завітав директор Інституту журналістики Київського національного університету імені Тараса Шевченка Володимир Різун. Він розповів про проблеми, що існують в медійному просторі та як з ними боротись. 

Більше про церозкажуть журналісти на "Сфера ТВ". 

Переглядів: 195
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту