Новини Рівного від 16.05.2018 (ВІДЕО)

Новини Рівного від 16.05.2018 (ВІДЕО)

АНОНС:

Політ до Туреччини із Рівного стане ще зручнішим. Адже тепер з нашого міста туристів до сонячних узбережь відправлятимуть літаки відразу двох туроператорів декілька разів на тиждень. З початку травня з Рівного вже  щочетверга літає JoinUp. Тепер і компанія TPG планує здійснювати свої рейси двічі на тиждень. 

У бугринській ОТГ на комунальному підприємстві запустили пелетну лінію. Реалізували даний проект за кошти державного фонду регіонального розвитку та з бюджету громади. Обійшлося таке задоволення у близько 4 мільйонів гривень. Однак усі впевнені нова пелетна лініядозволить, як економити на опаленні об’єктів так і заробляти кошти для громади. 

Як вдосконалиться система контролю безпечності та якості харчових продуктів в Україні. Про це і не тільки розповідали сьогодні у Рівному на семінарі присвяченому обов’язкам операторів ринку та новим вимогам законодавства до закладів громадського харчування малих виробників. Тож, що змінилося у процедурі державного контролю та які наступні кроки будуть прийняті задля безпечності та якості харових продуктів?

 Футбол заради благодійності. У Рівному депутати та священники вийдуть на футбольне поле, аби зібрати кошти на допомогу двом родинам: трирічному Миколі Кирилюку, у якого вроджена вада розвитку центральної нервової системи та порушення функцій тазових органів і вдові героя АТО Вікторії Лебедь.

Переглядів: 300
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту