Новини Рівного від 15.05.2018 (ВІДЕО)

Новини Рівного від 15.05.2018 (ВІДЕО)

АНОНС:

У справі рівненського будівництва на Гайдамацій Житомирський апеляційний суд ще не поставив крапки. Судові баталії продовжуються. Відтак, у черговому засіданні вже мала б відбутися стадія дебатів. Втім, одна зі сторін у справі заявила слугам феміди про відвід.  

 Футбол заради благодійності. У Рівному депутати та священники вийдуть на футбольне поле, аби зібрати кошти на допомогу двом родинам: трирічному Миколі Кирилюку, у якого вроджена вада розвитку центральної нервової системи та порушення функцій тазових органів і вдові героя АТО Вікторії Лебедь, яка хвора на рак і сама виховує двох синів. У одного з них бронхіальна астма. 

І продовжуючи тему футболу. У Рівному відбулось жеребкування міського кубку з футболу « Кубок майбутніх чемпіонів» 2018 року серед учнів шкіл міста. Організатори визначили суперників. Юні спортсмени своїм прикладом показуватимуть, що спорт це здоров’я і потрібно більше приділяти увагу саме здоровому способу життя . 

З європейськими стандартами працювати легко! У цьому вже впевнились на одному з підприємств у Гощі. Міжнародну систему управління безпекою та якістю харчових продуктів ХАСП провадили відносно нещодавно, однак успішно. Тож, як  вдалося досягти європейських стандартів?

Вже втретє на Рівненщині пройшов історико-культурний фестиваль "Острог. Ренесанс-2018". Цього року тематикою стало збереження і популяризація української культурної спадщини. Читальня-чаювальня під відкритим небом, лекції про історію міста, театралізовані екскурсії, історичні квести, майстер-класи від народних майстрів, флеш-моби, концерти, родинний пікнік все це проводилось  у межах фестивалю. Які сюрпризи чекали на учасників — дивіться у "Новинах Рівного" на "Сфера ТВ".

Переглядів: 260
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту