Новини Рівного від 14.05.2018 (ВІДЕО)

Новини Рівного від 14.05.2018 (ВІДЕО)

АНОНС:

Генеральний прокурор України Юрій Луценко завітав до Національного університету «Острозька академія» для участі у міжнародному  проекті «Острог Форум 2018». Тема дискусії: «Генеральна прокуратура в контексті національної безпеки України» У своїй промові він розповів про досягнення прокуратури України, боротьбу з корупцією та тіньові аукціони. 

Відтепер підприємства харчової промисловості перевірятимуть без попереджень. З 4 квітня цього року набрав чинності новий закон про державний нагляд за харчовими продуктами, тваринними кормами,  та продуктами побічного тваринного походження. Він несе у собі чимало змін від частоти перевірок і до збільшення штрафів.

Відсьогодні, 14 травня, тимчасово зупинено рух "нічного" тролейбуса. Адже згідно графіка проведення планово-попереджувальних ремонтів на контактній мережі, необхідно провести заміну контактного провода і ізоляційної арматури на ділянці вул. Соборна та вул. Київська. Внаслідок чого з 14 травня по 11 червня 2018 року рух "нічного" тролейбуса буде тимчасово призупинено.Роботи по ремонту контактної мережі необхідно проводити лише в нічний час. 

У стінах Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем’янчука розпочався фестиваль журналістська весна. Впродовж нього майбутні журналісти будуть відвідувати різноманітні майстер-класи та конференції за участю успішних представників мас-медіа Рівненщини та України. Такі зустрічі, впевнені організатори, допоможуть майбутнім акулам пера, перейняти досвід  колег та стати успішними в обраній професії. 

Рівняни увійшли до складу Національної збірної України, яка представлятиме нашу державу на світових «Іграх Нескорених» в австралійському Сіднеї наприкінці жовтня. Остаточний склад нашої команди визначився днями у Києві на фінальному етапі відбору. Більше про підготовку до змагань дізнаєтесь у "Новинах Рівного" на "Сфера ТВ".

Переглядів: 233
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту