На Рівненщині відбудеться четвертий Весняний мандрівний табір «Стежками князів Острозьких»

На Рівненщині відбудеться четвертий Весняний мандрівний табір «Стежками князів Острозьких»

З 18 по 20 травня на Рівненщині відбудеться четвертий Весняний мандрівний табір «Стежками князів Острозьких», який збере учасників з понад 10 областей України. 

Протягом трьох днів учасники табору подолають близько 50 км і мандруватимуть визначними місцями Острозького та Здолбунівського р-н, територією Дермансько-Острозького національно-природного парку. Окрім того учасників табору чекають екскурсії по Острозі та можливість взяти участь у щорічному заході музею Острозької академії – «Ніч в музеї». 

Цьогоріч ми отримали рекордну кількість заявок, ми не очікували, що буде такий ажіотаж. Саме наш табір стає для багатьох людей візитною карточкою Рівненщини і ми раді, що ці люди приїздять ще сюди неодноразово. Ми намагаємося будувати табір таким чином, щоб учасники максимально дізналися б не тільки історію чи побачили  краєвиди, але й отримали певні знання та винесли б щось із цього для себе. І як свідчать табори попередніх років – поки, що нам це вдається – зазначає засновник та керівник Весняного мандрівного табору «Стежками князів Острозьких» Юрій Устимчук.

Особливістю мандрівного табору є те, що його програма складена таким чином, що учасники, які представлять понад 10 областей не просто мандрують, але й мають змогу взяти участь у тренінгах та майстер-класах – таке поєднання дозволить краще зрозуміти одне одного та навчитись ефективно співпрацювати в подальшому. 

Закінчать свою мандрівку у неділю 20 травня символічно в урочищі Гурби.

Організатором Весняного мандрівного табору «Стежками князів Острозьких» є ГО «Всеукраїнський молодіжний рух «Національний Альянс».

Переглядів: 303
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту