Несумлінного орендаря прокурори позбавили землі неподалік Рівного

Несумлінного орендаря прокурори позбавили землі неподалік Рівного

Господарський суд Рівненської області зобов’язав товариство з обмеженою відповідальністю повернути державі в особі Рівненської міської ради земельну ділянку вартістю понад 3 млн грн.

Мова йде про 0,3 га землі на околиці обласного центру, що надавалися товариству в оренду з цільовим призначенням для будівництва та обслуговування виробничої бази. 

— Встановлено, що орендар усунувся від виконання договірних зобов’язань та тривалий час не здійснював плату за оренду землі, що призвело до ненадходження до бюджету значної суми коштів, — інформує прес-служба прокуратури Рівненської області.

З цих підстав та з метою захисту інтересів держави у сфері земельних правовідносин Рівненська місцева прокуратура пред’явила до суду позов про розірвання договору оренди та повернення державі зазначеної земельної ділянки, який задоволено у повному обсязі. 

Таким чином, завдяки втручанню прокурорів несумлінного орендаря позбавлено права користуватися земельною ділянкою  вартістю понад 3 млн грн та  її повернуто законному власнику. 

Переглядів: 393
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту