Увага

Телерадіокомпанія "Сфера-ТВ" із квітня 2018 року по січень 2019 року бере участь у проекті «Просування реформ в регіони» за сприяння Європейського Союзу (http://ec.europa.eu/europeaid), який реалізується Інститутом економічних досліджень та політичних консультацій та «Європейською правдою». Окремі думки, висловлені в інформаційних матеріалах, підготовлених в рамках проекту, є особистою позицією авторів телерадіокомпанії та жодним чином не відображають точку зору Європейського Союзу, Інститутут економічних досліджень та політичних консультацій, Європейської правди.

Рівненщина європейська. Відновлювальні джерела енергії: зобов'язання, плани, розвиток на Рівненщині (ВІДЕО)

Рівненщина європейська. Відновлювальні джерела енергії: зобов'язання, плани, розвиток на Рівненщині (ВІДЕО)

Бути енергетично незалежною – ціль кожної країни. А для України при нинішніх стосунках з Росією вона набуває особливого значення. Енергія сонця, вітру, води, біомаси і навіть шкідливого біогазу зі сміттєзвалищ може замінити традиційну. При чому, вона значно безпечніша.

А Україна, як член Енергетичного Співтовариства, має ще й певні зобов’язання з розвитку відновлювальної енергетики. Зокрема, у 2020-му році частка споживання енергії з відновлювальних джерел має становити не менше 11-ти відсотків у загальному обсязі споживання. Це дозволить замістити понад 10 мільярдів кубів газу з 32-х мільярдів кубів, які Україна використовує зараз. Чи реально цього досягти та на які види відновлювальної енергії робити акценти нашій області – з’ясовував колектив проекту «Рівненщина європейська».

Свої думки з приводу теми залишайте у коментарях під програмою на сайті www.sfera-tv.com.ua та у мережі Фейсбук.

Також чекаємо Ваших відгуків про проект «Рівненщина європейська» на електронну адресу rv.es@ukr.net

Переглядів: 717
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту