На Рівненщині прокурори забрали землю у недобросовісного орендаря

На Рівненщині прокурори забрали землю у недобросовісного орендаря

Суд вирішив повернути державі в особі Головного управління Держгеокадастру у Рівненській області земельну ділянку сільськогосподарського призначення загальною площею понад 20 га, вартістю 800 тис гривень.

— Прокурори з'ясували, що дія укладеного між органом місцевої влади та фермерським господарством договору оренди землі, що знаходиться поза межами населеного пункту на території Копитківської сільської ради, закінчилася, однак орендарем  заходів щодо повернення земельної ділянки у власність держави здійснено не було, — повідомили у прес-службі прокуратури Рівненської області. 

Внаслідок таких протиправних дій розпорядник земельної ділянки був  позбавлений можливості передати землю в користування іншим особам, чим порушувалися як економічні інтереси держави, так й інтереси місцевої територіальної громади, оскільки орендна плата за користування землею не надходила.

Щоб відновити порушені майнові права держави та громади, втрутилася Здолбунівська місцева прокуратура та вжила заходи представницького характеру, заявивши до господарського суду Рівненської області позовну заяву, котру в квітні цього року задоволено у повному обсязі. 

Органи прокуратури Рівненської області продовжують реагувати на порушення вимог законодавства та захищати землі від неправомірного посягання.

Переглядів: 732
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту