Новини Рівного від 20.04.2018 (ВІДЕО)

Новини Рівного від 20.04.2018 (ВІДЕО)

АНОНС:

Століття милосердя. У квітні цього річ Товариство Червоного Хреста України святкує сто років своєї діяльності. Місцеві осередки зібрався поблизу Органного залу, аби не просто відсвяткувати, але традиційно провесту профілактичну роботу, обстеження та навчання у домедичній допомозі для рівнян. Отже, про традиції, які не змінюються протягом століття – у сюжеті.

Яким повинно бути суспільство і людина у наш час? З чого починається розвиток країни?  Про це розповідали у стінах Рівненського інституту Університет «Україна».

Підняти якість освіти на новий рівень. Для Мирогощанської ОТГ це не виявилось складним завданням. За два роки свого існування спільними зусиллями громади вдалося  удосконалити освітню галузь в тому числі і позашкільні заклади. Зокрема тут пишаються сучасною опорною школою та школою мистецтв. Подивилися на нові об’єкти у Мирогощі і наші журналісти.

Охорона праці очима дітей. Кілька тижнів тому у Рівному стартував конкурс дитячого малюнку на тему «Охорона праці очима дітей». Захід приурочено до Всесвітнього дня охорони праці. 9 робіт з Рівненщини представляли нашу область на всеукраїнському конкурсі у Києві,  і одна з них виборола першість. Тепер у обласній науковій бібліотеці управління держпраці організувало виставку майже всіх малюнків.

Горизонти співпраці Рівненських вишів розширюються з кожним роком. Не виключенням стала і «Острозька академія» куди завітали посли Бразилії та Португалії для обговорення подальшої співпраці між країнами та університетами. Деталі зустрічі знає Катерина Сірук

Переглядів: 450
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту