Новини Рівного від 17.04.2018 (ВІДЕО)

Новини Рівного від 17.04.2018 (ВІДЕО)

АНОНС:

Відтепер Рівне зможе приймати офіційні міжнародні змагання зі спідвею. На мототреці уже встановлюють захисні борти, на які витратили півтора мільйони гривень. Вже в травні розпочнеться спідвейний сезон у Рівному. Відтак зараз на стадіоні проводяться усі необхідні підготовчі роботи. 

Яке ж місце району у новій системі адміністративно-територіального устрою. Про це говорили на однойменному форумі, на якому зібрались і голови ОТГ і керівники районів.  Метою заходу було презентувати позицію уряду щодо зміни адміністративно-територіального устрою країни та роз’яснити зміст нових законодавчих ініціатив. 

У Острозькій академії відбулась всеукраїнська олімпіада з культурології де обирали найкращого, дарували подарунки та отримували досвід. Більше про олімпіаду та її учасників — у сюжеті.

Юні науковці презентували свої проекти. У національному університеті водного господарства та природокористування відбулося відкриття другого етапу всеукраїнської студентської олімпіади з міського будівництва та господарства. 

«Танцювальний БУМ – 2018» розпочався  у Рівному. Вже в п’яте в Міському палаці культури Текстильник Мистецьке об’єднання  «Едельвейс» готує творчу феєрію для своїх глядачів. Цього разу, відомі рівняни та хореографи  міста презентують  шоу –виставу для дорослих під назвою «Аліса».  Аби розповісти більше, для журналістів влаштували не просто конференцію, а «Шалене чаювання» у казковому стилі країни чудес. 

Переглядів: 594
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту