Новини Рівного від 16.04.2018 (ВІДЕО)

Новини Рівного від 16.04.2018 (ВІДЕО)

АНОНС:

Порушень КзПП немає - вирішив суд! У Рівненському міському суді продовжили розглядати справу про адміністративне правопорушення. Ще в січні цього року управління Держпраці у Рівненській області провело перевірку у Фонді соціального страхування через направлених  декілька скарг, у яких вказувалось на порушення, що були пов’язані зі звільненням працівників з фонду. Детальніше про результат засідання – у сюжеті.

З квітня в Україні набули чинності нові правила забою тварин. Ця новина облетіла усі засоби масової інформації та обросла чималою кількістю припущень та пересторог. Як розповіли в Держпродспоживслужбі, насправді мова йде про зменшення кількості забитих тварин не на бойні (подвірно) в тиждень до трьох голів. А з 1 січня 2025 року продукти, отримані в результаті забою не на бойні, можуть використовуватися виключно для власного споживання або реалізації на ринку в межах 50 кілометрів від місця забою. Себто для селян фактично зараз нічого не зміниться. Разом з тим, коли йде масовий забій свійських тварин, більш ніж як три голови в тиждень, то тут мова йде вже про бізнес і таке м’ясо повинно відслідковуватись.

"Енергія Біомаси, перетворення природнього потенціалу на регіональні партнерства". Під такою назвою у Рівному відбулася презентація проекту в рамках транскордонної співпраці Україні з Білорусією. Даний проект молодий, адже стартував лише з початку цього року. Його фінансування та впровадження в Україні проводиться за підтримки Європейського союзу. Експерти стверджують, якщо технологією  біомаси правильно розвивати, то з часом Україна стане менш залежною від газових контрактів.

Цього року 25 об’єднаних громад Рівненщини отримають гроші на розвиток своїх територій. Інфраструктурна субвенція більш ніж 62 мільйони гривень надійде з держбюджету. Громади матимуть два місяці, щоб подати до Мінрегіону України проекти на усю суму субвенції. На реалізацію цих проектів залишатиметься - півроку. Гроші можна використати на ремонт доріг, освітлення вулиць, реконструкцію соціальних об’єктів, створення ЦНАПів та Центрів безпеки. Окрім того, цього року кошти можна спрямувати й на капітальний ремонт об’єктів комунальної інфраструктури, вулиць і доріг, які є складовими автошляхів державного значення. Нагадаємо, торік Рівненська область увійшла до п’ятірки областей, де ОТГ вчасно і майже в повному обсязі  освоїли кошти державного бюджету. Загалом за останні два роки ОТГ області реалізували майже 200 інфраструктурних проектів.

Оновлювали ліс разом з пластунами, велосипедистами, лісниками та чиновниками. Акція «Майбутнє лісу в твоїх руках» проводиться по всій Рівненській області. Тож скільки саджанців посадили та хто ж можновладців долучився до оновлення лісу, дивіться на "сфера ТВ".

Переглядів: 281
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту