Новини Рівного від 13.04.2018 (ВІДЕО)

Новини Рівного від 13.04.2018 (ВІДЕО)

АНОНС:

Три  тисячі кілометрів доріг Рівненщини потребують ремонту. Про це під час робочої наради з шляховиками повідомив голова Рівненської ОДА Олексій Муляренко. Він зокрема зауважив,  на багатьох відрізках доріг нашої області досі проводяться ремонтні роботи. Також ремонтники прозвітували про виконані роботи та про готовність їх початку вже у новому році. Більше дивіться далі у матеріалі Павла Невесенка. 

Гроші замість пільг. 14 березня  Кабінет Міністрів ухвалив постанову "Про встановлення державних соціальних нормативів у сфері транспортного обслуговування" . Себто пільговикам доведеться розраховуватись в громадському транспорті грошима, а відшкодовувати їм ці кошти будуть з місцевих бюджетів, скоріш за все через управління соцзахисту населення. Постанова набуває чинності в травні. До цього часу мінсоцполітики має її доопрацювати, а місцеві органи самоврядування визначитись скільки і яким чином вони будуть повертати грошей пільговикам. Відомо,що сума відшкодування не має бути меншою аніж вартість 30 поїздок в громадському транспорті на місяць.

У Житомирському апеляційному адміністративному суді мали знову розглядати справу через скандальне рівненське будівництво. Це мало бути перше засідання саме по цій справі, на нього зібралось чимало люду, однак розгляд справи відклали.

Форсування водних перешкод, управління вогнем та підрозділами, відпрацювання злагоджених дії у наступі – свою бойову готовність на Рівненському загальновійськовому полігоні зміцнює 14 окрема механізована бригада ОК «Захід».  Як гартують наших хлопців і які нововведення з’явилися у підготовці?

У Рівному пройшов своєрідний суботник на майдані Незалежності. В рамках весняного волонтерського проекту «Чисте місто» товариство «Добриня сервіс» планує провести захід «День KÄRCHER у Рівному». Можливості техніки продемонстрували під час миття пам’ятника Тараса Шевченка на центральній площі міста. 

І до уваги рівнян: дуобус на кладовище у Провідну неділю не поїде. Раніше начальник міського управління транспорту і зв’язку Віталій Миронюк повідомляв, що у неділю до кладовища «Нове» рухатимуться 170 маршруток і три тролейбуси. Однак, як розповіли   в  тролейбусному  управлінні, тролейбус №11 за маршрутом «Торгові центри – Мототрек» цієї неділі, 15 квітня,  їхати на кладовище «Нове» не буде. Пояснюють, дуобусу не буде, де розвертатися. Однак, сьогодні працівники тролейбусного управління ще повторюватимуть спроби. У разі, якщо таки вдасться вирішити цю проблему, обіцяють повідомити результат.

Переглядів: 461
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту