Новини Рівного від 12.04.2018 (ВІДЕО)

Новини Рівного від 12.04.2018 (ВІДЕО)

АНОНС:

За навчання заплатили, але вчитися немають де. Студенти Рівненського економіко – гуманітарного коледжу не змогли потрапити сьогодні на пари, адже договір оренди із приміщенням МЕГУ, де  вчиться понад 300 молодих людей, було розірвано. Змінився і директор коледжу, 27 березня суд поновив на посаді попереднього керівника   Петра Тадєєва. Чому навчання  сьогодні зірвалося – з’ясовували журналісти "Сфіера ТВ".

З настанням тепла комунальники взались за дороги. Вже традиційно після зими автошляхи в місті знаходяться не в найкращому стані. Тому нині у Рівному почали проводити ямковий ремонт найбільш пошкоджених ділянок. Разом з тим буде проведено і капітальний ремонт декількох  вулиць розповів  міський голова Рівного Володимир Хомко.Д

«Обери свого лікаря». Про загальнонаціональну кампанію говорили на Рівненщині. Розпочалась вона ще 2 квітня. Тож, які вже є перші успіхи  скільки вже закочено декларацій з лікарями в області, дивіться далі у сюжеті.

 Будівництво об’їзної дороги розпочнеться в 2019 році.Наразі Укравтодор підготував технічне завдання на будівництво північного об’їзду Рівного та розпочав розробку проектної документації.Загальна її протяжність 14 кілометрів. Об’їзд складатиметься з 3 ділянок: 4 км існуючої дороги, 6 км – нового будівництва, 4 км – реконструкції.«Ця дорога важлива для Рівного. дозволить звільнити місто від транзитних автомобілів, що прямують по трасі з Житомира та Києва у напрямку Луцька та КПП Устилуг.

Рівненські спідвеїсти візьмуть участь у Прибалтійській лізі, яка стартує у Ризі 30 квітня. Про це повідомив  директор автомобільного клубу «MIR» Сергій Пелешок. Його спортсмени не брали участь у подібних змаганнях уже 5 років, відтак з нетерпінням чекають гонки у Латвії. Також очільник автоклубу «MIR» розповів, чому організація ТСО проти того, аби стадіон «Мототрек» перейшов у власність міста. 

У Рівному незабаром розпочнеться традиційний благодійний марафон «З вірою в майбутнє» Рівненського ПДМу. Триватиме він з 19 до 29  квітня. В цей час у ПДМі  Щодня відбуватимуться безліч подій, під час яких виручені  кошти  перейдуть для фінансової підтримки учасників марафону. В продовж 11 днів у Марафоні братимуть участь усі підрозділи та вихованці Палацу.  Художні колективи та клубні підрозділи ПДМ  продемонструють здобутки та  досягнення власними творчими звітами.  Вартість квитків – 25гривень-дитячі, 50 гривень – дорослі. Традиційна родзинка Марафону – благодійний аукціон, де гості зможуть поторгуватися та придбати вироби вихованців Школи образотворчого мистецтва ПДМ.Зібрані кошти будуть направлені на учасниками Марафону.Благодійний Марафон «З вірою в майбутнє»  був започаткований ще  у 1996 році, і за цей час його учасниками стали близько сотні талановитих дітей міста – випускників профільних шкіл Палацу та рівнян із особливими потребами.

На телеканалі Сфера завершився проект «Рівненщина Європейська». Саме наш телеканал виграв грант на висвітлення процесів євроінтеграції  у нашому регіоні. Що вдалося зробити за  час проекту?

Переглядів: 638
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту