Військові Рівненщини здали кров для дітей

Військові Рівненщини здали кров для дітей

У Рівному військові стали донорами крові для дітей В Рівненському гарнізоні стартувала благодійна акція зі здачі крові для дітей.

В Рівному, за участю військовослужбовців Збройних Сил України, стартувала благодійна акція «Стань донором - врятуй життя дитині!»

Сьогодні, медичний персонал Рівненської обласної станції переливання крові зустрічає ідеальних донорів зі зразковим здоров’ям та активним способом життя. 

Вкотре добровольцями, які раніше вже долучалися до подібних акцій стали представники військових частин оперативного командування Захід та зонального відділу військової служби правопорядку. Кожен з військових незалежно від звання та віку пожертвував для маленьких пацієнтів 450 грамів крові. 

pic

За словами сержанта військової служби за контрактом окремого радіотехнічного батальйону повітряного командування «Захід» Олексія, він із своїми бойовими товаришами вперше тут. Раніше чоловік був донором крові тільки заради порятунку своїх рідних. Він прийшов сюди, бо усвідомлює, що чужої біди не буває, а діти – це найцінніше в житі кожного батька та захисника Вітчизни. 

- Наші діти заслуговують найкращого, таким шляхом ми зробимо черговий крок аби українська нація була здорова та сильна, - переконує сержант. 

pic

Здача крові триватиме впродовж місяця. Ставши на шлях допомоги хворим дітям військовослужбовці Збройних Сил України закликають представників інших військових формувань, громадських організацій, пересічних рівнян не бути байдужими й приєднуватися до акції «Стань донором - врятуй життя дитині!»

Повідомляє прес-офіцер Міністерства оборони України в Рівненській області підполковник Віктор Шубец.

Переглядів: 189
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту