Проект Світового банку шукає підрядників для ремонту сільських амбулаторій на Рівненщині

Проект Світового банку шукає підрядників для ремонту сільських амбулаторій на Рівненщині

Майже 50 амбулаторій Рівненської області планують реконструювати цьогоріч в рамках реалізації проекту Світового банку «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей».

Наразі триває збір пропозицій від потенційних підрядників.

За словами керівника групи впровадження проекту Світового банку на Рівненщині Сергія Рибачка, проектом, зокрема, передбачається реконструкція 105 амбулаторій області.

— Проектом передбачається проведення реконструкції в три етапи. До першого етапу віднесені амбулаторії Володимирецького, Зарічненського, Дубровицького та Рокитнівського районів. Другий етап включає Сарненський, Березнівський, Костопільский, Гощанський та Корецький райони. Відповідно, до третього етапу віднесені амбулаторії Здолбунівського, Острозького, Дубенського, Радивилівського, Демидівського, Млинівського районів, міст Дубно та Рівне, —розповів Сергій Рибачок.

Відтак, триває збір пропозицій на реконструкцію амбулаторій першого та другого етапу.

— Очікуємо пропозиції на виконання робіт по 48 амбулаторіях в Рокитнівському, Дубровицькому, Володимирецькому, Корецькому, Сарненському, Березнівському, Костопільському та Гощанському районах, — зазначив Сергій Рибачок.

За словами керівника групи, усі охочі взяти участь в торгах можуть подавати свої пропозиції до 15 травня 2018 року до департаменту будівництва та архітектури Рівненської ОДА. Детальніша інформація на сайті http://wb.moz.gov.ua.

Також нагадаємо, що на початку березня цього року в рамках реалізації проекту Світового банку вже було підписано угоду на реконструкцію перших 5 амбулаторій Володимирецького району з ТОВ «Вінницька будівельна кампанія». Зокрема, вінничани будуть реконструювати амбулаторії в селах Заболоття, Жовкині, Великі Цепцевичі, Більська Воля та смт Рафалівка.

Переглядів: 581
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту