БК “Рівне” запрошує уболівальників на чергові вирішальні матчі жіночої команди

БК “Рівне” запрошує уболівальників на чергові вирішальні матчі жіночої команди

Основний етап жіночої Суперліги для БК “Рівне” вийшов на фінішній прямій. “Все, або нічого” для команди вирішиться у власному спортзалі, перед власними уболівальниками. Регулярний чемпіонат наші дівчата завершуватимуть п’ятьма поспіль домашніми іграми, які команда зіграє ще до завершення березня.

І за їх підсумками стане відомо, чи зможуть рівнянки продовжити боротьбу за медалі чемпіонату. Тому, кожна гра, кожен влучний кидок та кожна відбита атака суперника зараз можуть стати вирішальними та ключовими для нашої команди. Це чудово розуміють в клубі, це розуміють і всі гравчині. Сподіваємось, розуміють і наші уболівальники, для яких грає БК “Рівне” та прагне вперше привезти до Рівного медалі Чемпіонату України з баскетболу. Тому, запрошуємо усіх підтримати команду та стати свідками цих вирішальних матчів.

Вже цього вікенду до Рівного приїде “Чайка-ДЮСШ” з Бердянська. У суботу 17 березня гра в Спорткомплексі “ДЮСШ-4” розпочнеться о 17:00, а в неділю, 18 березня, – о 14:00.

БК “Рівне” вже грав з цим суперником на початку довгого турнірного шляху. Це було 14 та 15 жовтня у Бердянську. Тоді в першій грі перемогу здобули господарки – 78:65, а в другій грі, наші баскетболістки взяли реванш з мінімальною перевагою 87:85.

Переглядів: 228
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту