Новини Рівного від 13.03.2018 (ВІДЕО)

Новини Рівного від 13.03.2018 (ВІДЕО)

АНОНС:

З 1 квітня у Рівному зростає вартість проїзду. І це не жарти. Нові тарифи офіційно затвердили члени виконавчого комітету міської ради. Відтак, з 1 квітня вартість перевезення у тролейбусі зростає до 3 гривень, у маршрутках — до 5 гривень. Нові тарифи затверджували із суперечками. 

Голова Рівненської ОДА Олексій Муляренко публічно представив звіт про свою роботу у 2017 році. Розповів і про плани на цей  рік . Так, якщо за всі роки незалежності в області побудували 26 шкіл, то за 2017 рік – 5 нових. Також торік поставили за мету – забезпечити 800 додаткових місць для найменших. Результат  перевершили – створили 1300 місць в дитсадках. Є ще багато планів на цей рік. Останні зміни до бюджету 2018 дозволять у цьому році реконструювати ще кілька медичних закладів. А, зважаючи на те, що з держбюджету на Рівненщину буде спрямовано рекордних близько 200 млн.грн. на сільську медицину, можна говорити, що 2018 рік буде особливо прогресивний для галузі охорони здоров’я, наголосив Олексій Муляренко.

Чи стали кращими дороги в області після об’єднання територіальних громад ? Звідки фінансуються ОТГ та хто може їх контролювати ? На ці інші теме спілкувалися сьогодні у стінах Міжнародного економіко – гуманітарного університету із директором Рівненського Центру розвитку місцевого самоврядування Русланом Сивим. Прес –конференцію влаштували майбутні акули пера та мікрофону  в інформаційному агентстві факультету журналістики. Отже, всі особливості децентралізації по-рівненські.

"Вшанувати пам’ять та згадати його ім’я. 9 березня минуло 110 років від народження видатного діяча  українського повстанського руху Тараса Бульби Боровця. Тож, як вшановували засновника УПА «Поліська Січ»?

Тепла, затишку та весняного натхнення Вам бажає колектив «Сфера –ТВ». Дякуємо за довіру.

Переглядів: 375
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту