Новини Рівного від 12.03.2018 (ВІДЕО)

Новини Рівного від 12.03.2018 (ВІДЕО)

У кожному третьому колодязі Рівненщини – небезпечна вода. Працівники Рівненського обласного лабораторного центру протягом минулого року обстежили воду з індивідуальних та громадських криниць у 245 населених пунктах І у понад третини колодязів вона за санітарно-хімічними показниками не відповідала нормам: була з перевищеним вмістом нітратів. Ще у майже такої ж кількості колодязів спостерігалася невідповідність за мікробіологічними показниками, тобто містила бактерії кишкової палички.  Найвище забруднення криниць з нітратами спостерігалося у Гощанському районі.  А найбільший відсоток невідповідності за мікробіологічними показниками – в Острозькому, Млинівському,  Володимирецькому  та Костопільському районах .

Не приймати, а доопрацювати, такі вимоги до нової  програми з енергоефективності  на Рівненщині ставить громадськість. Зокрема представники організації «Екоклуб» сьогодні під час прес – конференції висловили ряд пропозицій і зауважень, які ,на їх думку не були враховані розробниками. Отже ,чого не вистачає Рівненщині, щоб стати більш енергоощадною – далі у сюжеті.

На Рівненщині тане сніг, а з ним і асфальт. Відтак, останніми днями в соц. мережах поширюється чимало відео-фото доказів тому.  В свою чергу у місті Вараші активісти ГО " АВТО ЄВРО СИЛА " провели попереджувальну акцію проти ям на дорогах міста. У великих ямах посеред дороги організатори акції... висадили дерева. Це зробили для того, аби привернути увагу міської влади до жахливого стану доріг. І поширили інформацію на своїй сторінці у Фейсбук.

Жити здорово. Футбольний турнір з такою назвою пройшов минулими вихідними у санаторії  «Червона Калина». Втім, це було не просте змагання, а  свого роду унікальне. Тож, хто взяв участь у турнірі та кому вдалось під час запеклої боротьби завоювати футбольний «Кубок Свободи»?а.

Рівнянин переміг на міжнародному турнірі. Рівненський плавець Михайло Романчук виграв дві медалі на міжнародному турнірі "TROFEO CITTA 'DI MILANO" в Італії.  Він був першим на дистанції 400 м вільним стилем , Також Романчук посів друге місце на дистанції 400 м комплексним плаванням, поступившись лідерові Федеріко Турріні всього 0,42 с. Вітаємо нашого спортсмена із такими результатами.  

Тепла, затишку та весняного натхнення Вам бажає колектив «Сфера –ТВ». Дякуємо за довіру. 

Переглядів: 252
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту