У Рівному 17 випускників-рятувальників ДСНС Рівненщини склали Присягу на вірність Українському народові

У Рівному 17 випускників-рятувальників ДСНС Рівненщини склали Присягу на вірність Українському народові

06 березня в аварійно-рятувальному загоні спеціального призначення ГУ ДСНС у Рівненській області 17 випускників навчального пункту ДСНС Рівненщини урочисто склали Присягу на вірність Українському народові.

Цьому важливому моментові передувало чотири місяці нелегкого навчанню по оволодінню робітничою професією “Пожежний-рятувальник”.

Слухачі опанували програму професійно-технічного навчання зазначеної категорії, набули необхідні теоретичні знання та первинний практичний досвід, успішно здали випускні іспити.

DSC_0121.JPG

Після приведення випускників до присяги, до вже теперішніх рятувальників з напутніми словами звернувся перший заступник начальника обласного управління ДСНС полковник служби цивільного захисту Юрій Корецький:

- Від керівництва Головного управління ДСНС дозвольте привітати вас з цією знаменною подією. Обравши мужню професію і складаючи присягу на вірність Батьківщини ви поклали на себе відповідальні і благородні обов’язки представника держави в забезпеченні найбільшої цінності - життя людини. Бажаю вам з високою гідністю пронести почесне звання рятувальник. Пам’ятайте від вашої професійної майстерності та набутих знань, залежатиме, як вчасно та якісно отримають допомогу люди, що опинилися у скрутній ситуації.

DSC_0137.JPG

У свою чергу начальник навчального пункту аварійно-рятувального загону спеціального призначення ДСНС області підполковник служби цивільного захисту Роман Пелех привітав випускників.

DSC_0169.JPG

В своїй промові він зазначив, що сьогодні 17 рятувальників отримали необхідні знання та практичний досвід для виконання обов’язків однієї з найгуманніших професій – запобігати лихові, рятувати людей та їх майно в скрутну хвилину, допомагати в ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій. Та нагадав, що присяга в усі часи була символом і вираженням професійної честі, особистої гідності пожежного-рятувальника та закликав молодь в одностроях Держслужби з НС берегти та примножувати традиції пожежно-рятувальної служби.

DSC_0179.JPG

Всі випускники, серед яких три учасники антитерористичної операції на Сході країни, будуть направлені для подальшого проходження служби в районні та міські підрозділи Служби порятунку Рівненщини.

Переглядів: 1593
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту