+380673870816 +380673870816

Рівненським громадам створити ЦНАП допоможе U-LEAD

Об’єднані громади Рівненщини активно працюють в напрямку створення Центрів надання адміністративних послуг (ЦНАП). Адже пропорційно із зростанням кількості ОТГ, зростає і необхідність налагодження в них ефективної системи надання адмінпослуг.

З цією метою в Рівненській ОДА відбулась інформаційна сесія Програми «U-LEAD з Європою».

Програма є однією з найбільшою міжнародною технічною допомогою для України з підтримки децентралізації, котра фінансується ЄС та його країнами-членами Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею, Швецією.

Участь у заході брали заступник голови ОДА Ігор Тимошенко, експерт Програми “U-LEAD з Європою” Роман Матвійчук, представники Центру розвитку місцевого самоврядування, сектору Державної регуляторної служби України у Рівненській області та керівники ОТГ.

Експерти Програми ознайомили учасників з можливостями та умовами співпраці із зазначеною програмою міжнародної технічної допомоги.

Відомо, що до участі у Програмі вже зголосилися декілька громад Рівненщини. Так, на сьогоднішній день виготовлено проектно-кошторисну документацію та отримано відповідні дозвільно-погоджувальні документи Радивилівською, Клесівською, Козинською, Бабинською ОТГ. Ще в 11 громадах документація знаходиться на стадії розробки.

— Впевнений, що реалізація на Рівненщині проекту Програми U-LEAD буде такою ж ефективною, як і інші проекти. Так, завдяки реалізації в регіоні проекту ЄС з модернізації ЦНАПів у Рівненській, Волинській та Львівській областях у 2017 році введені в експлуатацію модернізовані приміщення ЦНАПів міст Рівне та Дубно, завершуються будівельні роботи у Вараші. У рамках проекту GIZ та Проекту ЄС/ПРООН “Місцевий розвиток орієнтований на громаду” у Миляцькій ОТГ створено один з перших сільських ЦНАПів, — відзначив Ігор Тимошенко.

Захід відбувся за підтримки Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.

Про ПРОЕКТ

В рамках реалізації Початкової фази впровадження Програми буде здійснена підтримка створення/модернізації ЦНАП в ОТГ та в громадах-потенційних центрах ОТГ (згідно з перспективними планами).

Загальна кількість Учасників Програми до 2020 року складе до 600 (з урахуванням 26 ЦНАП Початкової фази) і вони будуть відібрані у чотирьох раундах. В рамках першого раунду буде відібрано до 150 Учасників.

Детальна інформація, правила та заявка на участь в Програмі буде опублікована на сайті https://tsnap.ulead.org.ua/ до 4.03.2018 року. Термін прийому заявок на участь в першому раунді – до 31 березня 2018 року.

Схожі статті