У Рівному відбулася «Олімпійська година»

У Рівному відбулася «Олімпійська година»

Нещодавно в плавальному басейні СДЮСШОР № 2 м. Рівне відбулась «Олімпійська година» - Всеукраїнський поштовий годинний заплив - 2018. 

Захід організовано Всеукраїнською асоціацією плавальних клубів «Мастерс». До організації запливу в Рівному долучилися також працівники КЗ «ОЦФЗН «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради.

Основна мета «Олімпійської години» - плисти одну годину в будь-якому басейні довжиною рівною і більше 25 метрам. В запливі можуть взяти участь всі бажаючі, не залежно від віку та статі.

Правилами забороняється використовувати весла, трубки, лопатки, дощечки для плавання, гідрокостюми. На доріжці може плисти двоє і більше плавців, зберігаючи кругове плавання і не заважаючи один одному. 

Суддя повинен бути присутнім протягом всього запливу і заповнювати розкладку часу плавця.

Активними учасниками «Олімпійської години» стали рівненські плавці. Зокрема, Віталій Меленчук (категорія 25-29 років) подолав 2675 метрів. Сергій Манько (категорія 30-34 роки) - 3675 метрів, Віктор Шилюк (категорія 55-59 років) - 2710 метрів, Іван Давидюк (категорія 60-64 роки) - 2675 метрів.

Всі учасники запливу надішлють свої результати до Всеукраїнської асоціації плавальних клубів «Мастерс» і отримають відповідні сертифікати.

За інформацією прес-служби "Спорт для всіх". 

Переглядів: 260
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту