У Рівному з легальних доходів мешканців міста сплачено майже 169 мільйонів податку на доходи фізичних осіб

У Рівному з легальних доходів мешканців міста сплачено майже 169 мільйонів податку на доходи фізичних осіб

У Рівному з початку року до бюджетів усіх рівнів сплачено 168,8 млн. грн. податку на доходи фізичних осіб. Такі надходження перевищують минулорічні на 27 %, або 35,8 млн. гривень. Відповідно, місцевий  бюджет отримав 126,6 мільйони, а 42,2 мільйонів зараховано до державної казни.

Як зазначають податківці, цей податок є бюджетоутворюючим для місцевого бюджету, адже його частка в надходженнях до місцевої скарбниці становить 66 відсотків.

Враховуючи те, що ПДФО сплачується з легальних доходів громадян, то саме від сумління працедавців, котрі розуміють важливість дотримання законодавства про оплату праці, залежить не лише соціальний захист найманих працівників, а й добробут місцевої громади, на території якої вони здійснюють свою діяльність.

В податковій інспекції  нагадують, що у поточному році розмір мінімальної заробітної плати становить 3723 гривні. Це той розмір оплати праці, що роботодавці повинні легально платити своїм працівникам і та планка, нижче якої працівники не мають права продавати свою працю. Крім того, мінімальна заробітна плата є державною соціальною гарантією, обов'язковою на всій території України для підприємств усіх форм власності і господарювання та фізичних осіб, які використовують працю найманих працівників, за будь-якою системою оплати праці.

Переглядів: 255
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту