На Рівненщині через суд державі повернули земельну ділянку вартістю понад 30 мільйонів гривень

На Рівненщині через суд державі повернули земельну ділянку вартістю понад 30 мільйонів гривень

На виконання рішення господарського суду Рівненської області відповідач фактично повернув державі земельну ділянку вартістю понад 30 млн грн.

— Йдеться про 900 га ріллі на території Білокриницької сільської ради Рівненського району, що постійним користувачем – державним підприємством були передані товариству з обмеженою відповідальністю на підставі укладеного між сторонами договору про обробіток земельної ділянки, — повідомили у прес-службі прокуратури Рівненської області.

Водночас прокурори встановили, що вказаний договір фактично є прихованим договором оренди землі, а передача земельної ділянки для здійснення підприємницької діяльності відбулася з грубими порушеннями вимог земельного законодавства. 

З метою усунення порушень, а також повернення товариством земельної ділянки державі прокуратура області звернулася до суду з відповідним позовом, який задоволено. 

У подальшому, виконуючи судове рішення, яке набрало законної сили, товариство з обмеженою відповідальністю реально повернуло державі зазначену земельну ділянку площею 900 га вартістю понад 30 мільйонів гривень.

Переглядів: 473
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту