У Рівному перекваліфікували кримінальне провадження, розпочате за фактом підпалу редакції місцевого видання

У Рівному перекваліфікували кримінальне провадження, розпочате за фактом підпалу редакції місцевого видання

У ході досудового розслідування за фактом підпалу 22 лютого офісу редакції одного із рівненських ЗМІ правову кваліфікацію діяння змінено на умисне пошкодження майна журналіста, передбаченого частиною 2 статті 347-1 Кримінального кодексу України.

Чк повідомляла "Сфера ТВ", 22 лютого невідомий чоловік зайшов до приміщення редакції, залишив там дві пластикові пляшки з бензином та підпалив їх.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Рівному підпалили офіс журналістам

— Наразі вирішується питання про зміну підслідності та скерування матеріалів кримінального провадження у слідче управління ГУНП в Рівненській області для продовження досудового розслідування спеціалізованими слідчими. Поліцейські проводять слідчі та розшукові заходи щодо встановлення особи зловмисника, — повідомив відділ комунікації поліції Рівненської області.

Крім того, на контроль хід проведення досудового розслідування у кримінальному провадженні за фактом умисного пошкодження майна шляхом підпалу, яке належить редакції місцевого видання «Четверта влада». взяла на контроль і рокуратура Рівненської області.

Прокуратура просить очевидців та осіб, яким відома будь-яка інформація про обставини вказаної події, звернутися до Рівненського відділу поліції ГУНП в Рівненській області або Рівненську місцеву прокуратуру (м.Рівне, вул. Гарна, 29), — повідомила прес-служба прокуратури. 

Переглядів: 137
Коментарі
14:06 24.02.2018
Микола
Це безперечно зроблено рівненським мафіозі Коруновим ТзОВ «Акватон» з метою залякування за принципову позицію редакції по захисту життя і здоровя жителів Рівного, які вже не один рік борються з незаконними викидами хімічних речовин цим «підприємством» яке труїть людей.
Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту