+380673870816 +380673870816

Кількість хворих на рак шкіри з кожним роком зростає

Що важливіше красива шоколадна засмага, чи здоров’я вашої шкіри ?

В гарячу літню пору відпусток, лікарі вкотре закликають любителів прийому сонячних ванн, бути обережними. Адже з кожним роком кількість українців, що хворіють на "рак шкіри" збільшується.

Середина літа є традиційно найгарячішим сезоном відпусток. В цей період більшість прагне не лише добряче відпочити, а й засмагнути, забуваючи інколи про елементарні правила безпеки під час прийому сонячних ванн. Як результат – передчасне старіння шкіри, опіки і щонайгірше – меланома ( рак шкіри).

Наталія Маняк, головний лікар Рівненського обласного шкірно-венерологічного диспансеру:

- В рамках проведення місячника діагностики раку шкіри, якраз маючи результати огляду, ми бачимо, що з кожним роком збільшується кількість захворювань на рак шкіри, зокрема на меланому і нераціональне використання сонячного опромінення призводять до складних захворювань шкіри.

Під час засмаги потрібно пам’ятати - найбільшу небезпеку сонячне проміння становить з 11 і до 16 години дня. О цій порі від шкідливого впливу сонця вас не врятує навіть перебування у воді, запевняють лікарі.

Наталія Маняк, головний лікар Рівненського обласного шкірно-венерологічного диспансеру:

- І деякі вважають, якщо ми будемо знаходитись під захистом, у воді, то не буде тої небезпеки і це не правильно, тому що у воді сонячне опромінення в п’ять разів інтенсивніше, ніж ,коли ми перебуваємо просто під відкритим сонцем.

Щоб уникнути згубного впливу сонця на організм, медики радять вчасно відновлювати водний баланс. Тобто за день випивати більше двох літрів води. Що ж до сонцезахисних кремів, вони повинні бути ліцензовані фармацевтичними компаніями і правильно підібрані саме під ваш тип шкіри. Проте, у час найбільш інтенсивного ультрафіолетового випромінювання жодні емульсії, спреї та креми від шкідливого впливу сонця вас не врятують. То ж перед прийомом сонячних ванн добряче подумайте, що для вас важливіше – здоров’я чи мода.

Схожі статті