На Рівненщині засудили браконьєрів, які займаися електроловом

На Рівненщині засудили браконьєрів, які займаися електроловом

За елетролов – кримінальна відповідальність. Такого висновку дійшов Володимирецький районний суд після розгляду адмінматеріалів складених Рівненсьим рибоохоронним патрулем.

Порушників впіймали поблизу села Нетреба, що у Володимирецькому районі. Поки браконьєри полювали на рибу, то охоронці водойм полювали на рибалок. Затримувати порушників довелося близько 2-ої години ночі 28 жовтня 2017 року. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Рівненщині затримали браконьєрів, які займалися електроловом

Чоловіки, за повідомленням патруля, встигли виловити 3 щуки, 13 пліток, 5 підустів та 3 лящі. Загальна вага вилову становить близько 5 кілограмів.

— Діями порушників завдано збитків рибному господарству України на суму 2805 гривень. Дії громадян органами досудового розслідування були кваліфіковані за ч.2 ст. 249 КК України, як незаконне зайняття рибним водним добувним промислом, способом масового знищення риби. Як наслідок суд вирішив визнати даних громадян винними у вчиненні кримінального правопорушенні та призначив їм узгоджене сторонами покарання у вигляді штрафу у розмірі 200 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, в розмірі 3400 грн кожному, який стягнути на користь держави, — поінформували у Рівненському природоохоронному патрулі. 

У свою чергу Рівненський рибоохоронний патруль також має на меті заявити цивільний позов для відшкодування завданих збитків, яка була нанесена рибним запасам України.

Охоронці водойм вкотре нагадують, що наслідки подібної «риболовлі» катастрофічні, адже електрострум вбиває все живе: рибу, планктон, водних безхребетних.

Тому у відомстві рибалок просять бути небайдужими до збереження природних запасів нашого краю, а відтак, під час риболовлі дотримуватися законодавства.  

Переглядів: 504
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту