Новини Рівного від 19.02.2018 (ВІДЕО)

Новини Рівного від 19.02.2018 (ВІДЕО)

АНОНС:

Про затвердження капітальних видатків і зміни до бюджету на рік 2018 звітувалися сьогодні на комісії з питань міського господарства. Отже, на що спрямують гроші і в яких сумах?

ГРИП не відступає. За минулий тиждень захворіло більше 13 тисяч людей, з них 71% — це діти. По області епідемічний поріг перевищено на 26,7%. Найвища захворюваність спостерігається у Гощанському, Костопільському та Радивилівському районах, де захворюваність перевищила порогові рівні більш ніж у двічі. У Рівному епідпоріг наразі перевищено на 12%

У Рівному вивчали реформування сфери житлово-комунального господарства. Зокрема, Асоціація міст України провела практикум про Законодавчій зміні у сфері житлово-комунального господарства та їх практичне застосування. Практикум проводився в рамках проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні», який реалізує Асоціація міст України за підтримки USAID. 

Рівняни просять знову обмежити рух транспорту по Соборній. Відповідну петицію було зарєєстровано на сайті Рівнеради. Автор петиції посилається на забруднення повітря,перевищення рівня шуму та затори. Тому пропонує обмежити рух транспорту центральною вулицею міста Рівне. Підтримати петицію рівняни можуть на сайті Рівнеради впродовж наступних 45 днів. 

Дізнатися про те, як можна отримати підтримку від Європейського банку реконструкції та розвитку мали можливість у Рівному. Під час заходу представники малого та середнього бізнесу зустрлись з банкіром ЄБРР та дізнатися про можливості фінансування їхніх проектів. 

В магістратуру за ЗНО. Вступники у магістратуру у 2018 році за спеціальностями «Право» та «Міжнародне право» мають скласти три тести у формі ЗНО. Вступники у магістратуру за спеціальностями галузей знань «Гуманітарні науки», «Соціальні та поведінкові науки», «Журналістика», «Сфера обслуговування» та «Міжнародні відносини» — один іспит у формі ЗНО з іноземної мови. 

Тепер на питання, що турбують мешканців Рівненщини у сфері праці можна буде отримати кваліфіковану відповідь. Адже управління Держпраці у Рівненській області започаткувало цикл інформаційно-консультативних вебінарів, аби допомогти людям реалізовувати свої права.

Вдалого початку тижня за будь-якої погоди Вам бажає колектив телеканалу «Сфера –ТВ».

Переглядів: 272
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту