На Рівненщині відкрили дитячий садок

На Рівненщині відкрили дитячий садок

У селі Івачків, що на Здолбунівщині, відкрили новий корпус дитячого садочка «Малятко».

Раніше, діти дошкільного віку здобували освіту в орендованому приміщенні школи. І перебування у групі було лише короткотривале. Хоча, через дорогу, стояв занедбаний довгобуд-садок 90-х років, поріг якого так ніхто і не переступив.

Враховуючи чергу у 120 малюків, керівництво району прийняло рішення реконструювати будівлю і створити там 2 повноцінні групи з окремою пральнею, актовою залою та харчоблоком. На що, із державного бюджету 2017 року було виділено близько 500 тисяч гривень. Але капітальний ремонт на цьому не завершується, у планах Миротинської громади та Здолбунівського району – повна реконструкція будівлі та облаштування решти груп.

Від сьогодні, 19 лютого, дошкільнята вже підуть у новий садок і будуть перебувати там не півдня, а цілий.

— Я впевнений, що така гарна справа як відкриття садочку вас згуртувала та надихнула. І сьогодні ми бачимо результат вашої наполегливої праці. І я не сумніваюся, що цей довгобуд скоро стане повноцінним дошкільним закладом з різними віковими групами, — підсумував начальник відділу загальної середньої та дошкільної освіти управління освіти і науки Рівненської ОДА Святослав Сидорук.

За повідомленням прес-служби РОДА.

Переглядів: 468
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту