Новини Рівного від 13.02.2018 (ВІДЕО)

Новини Рівного від 13.02.2018 (ВІДЕО)

АНОНС:

Про виконання бюджету за рік 2017, надходження і витрати, а також потреби позашкільної освіти  - говорили сьогодні члени Рівненського міськвиконкому.  

Патронатні сім’ї створюватимуть у Рівному. Так, всі охочі родини, віком від 35 до 60 років, зможуть взяти на виховання дітей, терміном до 3 місяців. Як пояснили на засіданні міськвиконкому, у патронатні сім’ї можна взяти на одну дитину, або брата та сестру. Впродовж періоду, коли діти там проживатимуть, родині виплачується від держави 5 прожиткових мінімум у місяць і 2 прожиткових мінімуми на одну дитину. Наразі в Рівному таких сімей немає. В Україні їх всього 9. 

Система ОСББ таки діє. Це принаймні можуть підтвердити мешканці будинку по вулиці Драганчука, 4. Дістався він їм у жахливому стані, зазначають мешканці. Проте все змінилося коли жителі створили ОСББ у квітні минулого року. 

Рівне потрапило в десятку міст на всеукраїнському конкурсі – "Молодіжна столиця України".Під час засідання Наглядової ради конкурсу “Молодіжна столиця України”було обрано 10 міст-фіналістів. До переліку цих міст увійшли: Дніпро, Вінниця, Івано-Франківськ, Кам’янець-Подільський, Кременчук, Луцьк, Львів та інші. Представники цих міст матимуть змогу взяти участь у публічному засіданні Наглядової ради, де і буде обрано місто-переможця конкурсу. Цей захід відбудеться 16 лютого  в столиці.

Як розвивається легка атлетика в Україні? Чи вживають спортсмени допінг і які ризики на них чекають? Про це і не лише спілкувалися сьогодні студенти МЕГУ із призеркою Олімпійських ігор у Лондоні,  магістранткою закладу Анною Рижиковою. Вона завітала на прес – конференцію до майбутніх акул пера та мікрофону і розповіла про своє «спортивне життя».

Продуктивного продовження  тижня, вам бажає колектив телеканалу «Сфера –ТВ».

Переглядів: 378
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту