33-річний рівнянин вербував жінок у сексуальне рабство до Ізраїлю

33-річний рівнянин вербував жінок у сексуальне рабство до Ізраїлю

33-річний житель м. Рівне підшуковував на території області та вербував молодих жінок з метою їхньої подальшої сексуальної експлуатації за кордоном.

— У червні 2017 року чоловік, познайомившись із молодою рівнянкою, пообіцяв останній високооплачувану роботу на території Республіки Ізраїль, пов’язану із наданням послуг сексуального характеру, а також фінансову допомогу у виготовленні документів для цієї «подорожі», — повідомили у прес-службі прокуратури Рівненської області. 

Зловмисник знав про відсутність у жінки постійного місця працевлаштування, наявність малолітньої дитини та скрутне матеріальне становище.

— Увійшовши у довіру та використовуючи уразливий стан жінки, чоловік схилив її до трудової експлуатації, попередивши, що кошти вона повинна буде відпрацювати, тим самим втягнувши її у боргову залежність, — кажуть у прокуратурі. 

Але вербувальнику не вдалося вивезти жінку за кордон, оскільки його злочинну діяльність було викрито та припинено правоохоронними органами. Під час обшуку у помешканні чоловіка також було виявлено і вилучено пакет з камінням бурштину.

За цим фактом проводиться розслідування у рамках кримінального провадження, розпочатого за ч. 2 ст. 149 КК України (вербування людини, вчинене з метою експлуатації, з використанням уразливого стану особи).

Чоловіку уже повідомлено про підозру у вчиненні злочину.

12.02.2018 судом застосовано стосовно підозрюваного запобіжний захід у виді домашнього арешту.

Довідково:

згідно із законом такі дії караються позбавленням волі на строк від 5 до 12 років з конфіскацією майна або без такої.

Переглядів: 404
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту