Новини Рівного від 12.02.2018 (ВІДЕО)

Новини Рівного від 12.02.2018 (ВІДЕО)

АНОНС:

Щодо захворюваності на кір. В інфекційному відділенні нині перебуває 8  пацієнтів. Із восьми госпіталізованих, переважно, діти до 5-ти років. Наразі лікування має позитивну динаміку, - повідомляє завідуюча дитячого обласного інфекційного відділення Надія Сидорук.   Нагадаємо, востаннє підйом захворюваності на кір на Рівненщині спостерігався у 2012-13 році.  Зі слів медиків , це циклічний процес, який повторюється щоп’ять років. Однак на масовість захворювання  впливає стан вакцинації населення. Якщо рівень щеплених низький, то й інфекція поширюватиметься швидко.

З робочим візитом до Привільненської ОТГ завітали партнери громади з Республіки Польща – вуйт гміни Рацеховіце. Основна мета – підписання угоди між громадами про співпрацю міжкультурного обміну. Делегація з Польщі ознайомилася із системою освіти Привільненської ОТГ, відвідали освітні дошкільні заклади та побачили як працює  школа у громаді, яка має намір отримати статус опорної. 

Лімузини, червона доріжка, найкращі вбрання і нагородження. Ні, це не «Канський фестиваль» і не церемонія «Оскар». У Рівному влаштували дивовижне і незабутнє дійство для людей з інвалідністю. Таким чином, Церква «Дім Євангелія» взяла участь у служінні разом із більше ніж 500 церков у всьому світі ,які одночасно в п’ятницю, 9 лютого, влаштували свято «Night to shine». Цей вечір присвятили людям з обмеженими фізичними можливостями.  

Другу річницю відзначив культурно-просвітницький центр імені Томаша Оскара Сосновського. Нагадаємо Томаш Сосновський скульптор світового масштабу, уродженець Рівненщини, хоча й все своє свідоме життя провів за кордоном, здебільшого у Польщі. А сам центр був створений, аби розвивати українсько-польські відносини. 

Дві впевнені перемоги на власному майданчику здобув БК «Рівне» над Львіською Політехнікою. Результати протистоянь 88:68 та 97:69 на користь рівнян.  Ці перемоги дозволили нашим баскетболістам втриматися на другій сходинці турнірної таблиці. 

Увага, потрібна допомога. 23 січня на трасі Київ-Чоп, при пішиходному переході був здійснений наїзд на мешканця села Крилів, Корецького району, Михайла Шмагая . Внаслідок ДТП він  отримав черепно-мозкову травму, переломи кісток тазу та кровотечу внутрішніх органів. Був доправлений до Корецької лікарні в реанімаційне відділення в стані коми. На даний час було проведено два операційних втручання, очікуються додаткові операції. У цей час Михайло перебуває у стані коми та приєднаний до апарату штучної вентеляції легень. Рідні та близькі звертаються до всіх не байдужих, з проханням про допомогу в подальшому дороговортісному лікуванні. Щоденні витрати на підтримку життєдіяльності Михайла складають від 3000 до 5000 тис. грн.  Реквізити і номер телефону можна знайти у випуску новин на "Сфера ТВ".

Вдалого і продуктивного  початку тижня вам бажає колектив телеканалу «Сфера –ТВ».

Переглядів: 357
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту