Новини Рівного від 09.02.2018 (ВІДЕО)

Новини Рівного від 09.02.2018 (ВІДЕО)

АНОНСИ:

 Карантин у школах Рівного продовжили ще на тиждень. Таким було рішення засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. На разі на грип та ГРВІ захворіло 2 тисячі 41 особа, більшість з них діти.

І у  зв'язку з погіршенням погодних умов комунальники Рівного працюють у цілодобово му  режимі. Наразі на дорогах міста працює 32 одиниці спецтехніки, із них: 16 одиниць автомобільної техніки, 2 грейдери, 1 навантажувач, 3 самоскиди та 10 одиниць тракторної техніки.  У міськраді кажуть - ситуація на постійному моніторингу та перебуває на контролі керівництва.

Чи готове Рівне до весняної повені? Це сьогодні обговорювали на засіданні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.  Згідно наказу вже створена оперативна група та план дій швидкого реагування. Звітують про готовність і "Рівнегаз" та "Рівнеоблводоканал".

Не сплатив аліменти  -  закордон зась! Вже з 6 лютого в Україні набув чинності закон про посилення відповідальності за несплату аліментів. Тепер вже й існує і онлайн реєстр боржників, відтак і важелів впливу на горе-батьків буде більше. Як діятиме тепер виконавча служба і чи працюватиме такий закон на ділі?

Наступні 9 років на Рівненщині впроваджуватимуть Національну стратегію реформування системи інституційного догляду. Завданням такої стратегії є забезпечувати виховання дітей в сім’ях, а не в інтернатах. Як має працювати така реформа і з чого розпочнуть її провадження?

Політика децентралізації приносить свої плоди. Завдяки утворенню Привільненської  громади у селі Молодаво Дубенського району  відкрили дитячий садок «Сонечко».  Раніше багато дітей звідти взагалі не відвідували дитсадок, але тепер ситуація змінилася. Тепер малеча взагалі не хоче покидати заклад дошкільної освіти, стверджують працівники.

І у Рівному "нічний" тролейбус поки не їздитиме. В зв'язку з проведенням планово-попереджувальних робіт по ремонту і обслуговуванню контактно-кабельної мережі та тягових підстанцій, з 12 до 28 лютого рух "нічного" тролейбуса буде тимчасово призупинено. Роботи по ремонту контактної мережі необхідно проводити лише в нічний час. Для цього необхідно знеструмити контактну мережу і тимчасово призупинити експлуатацію "нічного" тролейбуса на термін до повного виконання всіх робіт.

Переглядів: 423
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту