На Рівненщині чоловік сплатив 21 тисячу гривень аліментів, щоб виїхати за кордон

На Рівненщині чоловік сплатив 21 тисячу гривень аліментів, щоб виїхати за кордон

Мешканець Острога сплатив увесь борг, а саме 21 тисячу гривень своїм дітям, бо почув про закон, що посилює відповідальність за несплату аліментів. 

За словами державного виконавця Острозького районного відділу ДВС Головного територіального управління юстиції у Рівненській області Миколи Вербицького, на утримання свого неповнолітнього сина чоловік не платив з 2014 року. Державний виконавець пояснив острожанину наслідки такого безвідповідального ставлення до своєї дитини за новим законодавством. Оскільки боржник збирався їхати за кордон, то пообіцяв виплатити борг. Адже за новим законом "Чужих дітей не буває" йому загрожувало позбавлення такого права.

— Ми перевірили його майновий стан. Чоловік офіційно ніде не працює, майна не має. Якраз перевіряли, чи має він закордонний паспорт. Коли ж боржник з’явився на виклик у відділ ДВС, йому розповіли, що діятиме новий закон, за яким державні виконавці матимуть додаткові методи впливу на злісних неплатників аліментів, які заборгували більш ніж за шість місяців. Очевидно, це подіяло на чоловіка. Адже він планував виїжджати за кордон. Відтак у січні він повністю його сплатив, — розповів Микола Вербицький.

Нагадаємо, що 6 лютого 2018 року вступив в дію Закон № 7277 щодо посилення відповідальності злісних неплатників аліментів, заборгованість яких перед дитиною перевищує 6 місяців. Цей закон був розроблений Мін’юстом в рамках реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!». 

Переглядів: 516
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту