Новини Рівного від 08.02.2018 (ВІДЕО)

Новини Рівного від 08.02.2018 (ВІДЕО)

АНОНС:

З 1 квітня у Рівному ймовірно зросте вартість проїзду в громадському транспорті. Відповідний проект рішення з’явився на сайті міської ради. Якщо міськвинком затвердить це рішення, то вартість проїзду в маршрутках зросте до 5 гривень, а в тролейбусах – до 3 гривень. Нагадаємо, востаннє проїзд у рівненських маршрутках дорожчав у березні минулого року, а в тролейбусах – восени 2016 року. Можливе підняття вартості проїзду в громадському транспорті пов’язують зі зростанням цін на пальне та електроенергію.

 Із новими силами. У Рівному понад 100 нових поліцейських склали присягу на Майдані Незалежності. Нагадаємо, таким чином патрульна поліція доукомплектувала свої екіпажі ,які тепер патрулюватимуть з більшою потужністю не лише у місті, а й області. 

Розпочався початковий етапу змін в українській системі охорони здоров'я. Нагадаємо, що 30 січня набув чинності Закон України «Про державні фінансові гарантії медичного обслуговування населення». Інакше кажучи, медична допомога первинної ланки ,тобто сімейних лікарів, а саме з них в 2018 році почалася реформа, буде безоплатною для пацієнта, але платною для держави.  Тож тепер є всі законні підстави для перетворення медичних закладів у комунальні некомерційні підприємства. В зв’язку із стартом медичної реформи у Рівному активісти провели круглий стіл на тему: «Перші кроки до автономізації медичних закладів». 

Із 19 сходинки на 8 – му: Рівненщина підвищила свої торговельно-економічні показники. Про результати Індексу Євроінтеграційного Економічного поступу в Україні звітували сьогодні експерти, в рамках проекту «Просування реформ в регіони». Отже, із якими темпами та перспективами  ми рухаємося в ЄС ? 

Поліцейські Рівненщини продовжують відпрацьовувати тактичні навички під час проведення спецоперацій. На цей раз уже традиційні навчання відбулися у Костополі. За сценарієм, двоє невідомих у масках зі зброєю вчинили розбійний напад на автозаправній станції з імовірним захопленням заручників. Чи впоралися копи із затриманням  злочинців знають наші журналісти

Зібрались, щоб обговорити проблеми насущні. Голови ОСББ Рівного організували зустріч, аби розібрати кілька важливих питань. Одне з яких стосується монетизації субсидій. 

Переглядів: 404
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту