Новини Рівного від 07.02.2018 (ВІДЕО)

Новини Рівного від 07.02.2018 (ВІДЕО)

АНОНС: 

Перші гроші є! На реконструкцію стадіону «Авангард» виділили кошти на позачерговій сесії Рівненській міської ради. Втім, такому рішенню передувала гаряча дискусія. Які ще зміни до бюджету 2018 прийняли міські обранці?

ГРИП крокує Рівненщиною.З 8 лютого у Дубно призупинили навчання. Призупинити навчання вирішили до стабілізації епідемічної ситуації. Це стосується шкіл Дубно, а також позашкільних закладів. Також комісія вирішила обмежити приймання дітей у дошкільні навчальні заклади.Таким чином, карантинні заходи вже діють в обласному центрі, Рівненському районі, в окремих навчальних закладах Острозького та Дубровицького районів. Призупинили навчання і в Деражненській ОТГ.

Про Суть та етапи ґендерно-орієнтованого бюджетування» говорили сьогодні у Рівному. А саме як впровадити цей проект у Рівненській області. Гендерне бюджетування було запроваджено в Україні чотири роки тому за  рахунок фінансування Швеції. Організатори тренінгу закликають усіх не плутати гендерне бюджетування та гендерну рівность, адже це зовсім різні поняття. Про новий проект, який буде запроваджено на Рівненщині дізнавалися наші журналісти

Відучора розпочалася реєстрація на зовнішнє незалежне оцінювання 2018. Триватиме вона до 19 березня. Вступники можуть подавати сертифікати ЗНО як 2018 року, так і 2016, 2017 років з усіх предметів, окрім іноземних мов. Це пов’язано зі зміною формату проведення тестування. Цьогоріч до тестів з англійської, іспанської, німецької та французької мов буде введено аудіювання «розуміння мови на слух», яка передбачатиме прослуховування звукових фрагментів і виконання завдань до них. Для вступу до вищого навчального закладу абітурієнт має подати сертифікати ЗНО з трьох конкурсних предметів. Обов’язковими залишаються українська мова і література, математика або історія України та один на вибір. 

Сіновал у центрі Рівного. Саме так говорять у соцмережах про незрозумілу конструкцію, яка з’явилась поблизу районної державної адміністрації. Міський голова Рівного Володимир Хомко запевнив, що з ситуацією розбиратимуться. 

Дані відкриті для всіх. У Рівному пройшов воркшоп із слоганом «Встигнути все за чотири години». Експерти ,які вже не один рік запроваджують досвід «відкритих даних» в Україні поділилися своїми знаннями,  як систематизовувати і робити інформацію доступною та комфортною для життя міста. Чого навчилися наші журналісти?

Попит перевищує пропозицію.Нині в області на 1 вакансію претендує 12 безробітних. Разом з тим на ринку праці не вистачає фахівців через трудову міграцію українців за кордон. В області не вистачає електрозварників, токарів, водіїв, швачок, працівників торгівлі.Мовою цифр в Рівненській області безробітних – 11,6% . Кількість вакансій у базі даних обласної служби зайнятості становить 1,1 тисячу одиниць. 

Вперше у Рівному проходить кубок з художньої гімнастики. Всього за першість змагаються близько 300 гімнасток. Це кращі представниці з усіх областей України та збірна України. А особливою родзинкою змагань став приїзд до Рівного зірок художньої гімнастики - Альбіни та Ірини Дерюгіних. 

Приємного настрою за будь – якої погоди Вам бажає колектив телеканалу «Сфера –ТВ».

Переглядів: 483
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту