+380673870816 +380673870816

На чемпіонаті Європи з легкої атлетики золото здобула рівнянка

Олімпійців у Рівному стало більше.

Для рівненської спортсменки Ольги Земляк перепусткою на олімпіаду до "туманного альбіону" стала перемога в естафеті 4 по 400 метрів на чемпіонаті Європи, що днями закінчився в Гельсінкі. Перед від’їздом легкоатлетки на олімпійські ігри привітати її вирішили і на міському рівні.

Напередодні олімпіади в Лондоні українські легкоатлети на славу попрацювали на чемпіонаті Європи та завоювали в медальну скарбничку збірної України 17 нагород. Це рекордний показник вітчизняних спортсменів. У заключний день континентальних змагань в Гельсінкі відзначилася і рівнянка Ольга Земляк, яка разом з Юлією Олішевською, Наталією Пигідою та Аліною Логвиненко виборола золото в естафеті 4 по 400 метрів. Дівчина зізнається, що саме ця перемога стала її щасливим квитком на Олімпіаду до "туманного альбіону".

Ольга Земляк, чемпіонка Європи:

- У найближчий час я поки що хочу присвятити себе спорту, тому що результати йдуть, є в нас далі плани: будемо готуватися з тренером. І думаю там також будемо досягати гарних результатів, показувати і представляти Рівненщину.

Успіхами своєї підопічної пишається і тренер – Ярослав Нечипорець.

Ярослав Нечипорець, заслужений тренер України:

-Кожна людина, яка потрапляє в фінал реально претендує на медаль. Удача, різні фактори, доріжки. Ну так склалися зірки, що скажімо дівчата в естафеті були кращими – чемпіонки Європи.

Крім Ольги, на олімпіаду до Лондона поїдуть ще дві вихованки Ярослава Нечипорця. Тренер обіцяє всіляко допомагати дівчатам і сподівається, що з "туманного альбіону" вони повернуться олімпійськими чемпіонками. Побажав успіху Ользі Земляк і очільник міста – Володимир Хомко . Сьогодні він привітав спортсменку із першістю на чемпіонаті Європи і пообіцяв в найближчому майбутньому відзначити її успіхи грошовою винагородою у сумі 16 тисяч гривень та земельною ділянкою.