До Рівного їде радник МОЗ в сфері паліативної допомоги

До Рівного їде радник МОЗ в сфері паліативної допомоги

Сьогодні, 24 січня, з візитом до Рівного приїде радник Міністра охорони здоров’я України в сфері паліативної допомоги Олександри Брацюнь.

Вона зустрінеться з представниками обласної адміністрації та відвідає Будинок дитини, щоб зробити експертну оцінку потреб, що виникають в процесі створення дитячого відділення паліативної (хоспісної) допомоги.

Нагадаємо, у Рівному розпочинається робота по створенню дитячого відділення паліативної допомоги. Ще 18 серпня 2017 року управління охорони здоров’я Рівненської ОДА прийняло рішення про створення на базі комунального закладу «Рівненський обласний спеціалізований будинок дитини» Рівненської обласної ради дитячого відділення паліативної (хоспісної) допомоги.

До кінця 2017 року в цьому закладі було обладнано палату (на базі ізолятора), що здатна при необхідності прийняти двох дітей, які перебувають на фінальній стадії життя і гостро потребують надання паліативної допомоги. 

Відповідно до даних Обласного інформаційного центру медичної статистики щороку паліативної допомоги потребують в середньому 150 дітей Рівненської області, тому обласний дитячий хосіп є необхідним.

При цьому не всім дітям потрібне постійне перебування в умовах хоспісу, або хоспісна допомога вдома. Частина з них вимагають інтенсивного лікування, яке здійснюється в спеціалізованих відділеннях. Тому обласний дитячий хоспіс є необхідним не стільки для постійного, скільки для «буферного» перебування пацієнтів.

Отже, як створююється у Рівному дитячий хоспіс, перевірить радник Міністра охорони здоров’я України Олександри Брацюнь. У Рівненський обласний спеціалізований будинок дитини, що на вул. Поповича, 35-А у Рівному, її приїзд заплановано на 14 годину.

Переглядів: 515
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту