Минулого року на Рівненщині всиновили 28 дітей-сиріт

Минулого року на Рівненщині всиновили 28 дітей-сиріт

У минулому році на Рівненщині всиновили 28 дітей. Це найбільше за останні три роки. Усі сироти потрапили до українських названих батьків. Проте виховуватимуться вони не лише в рівненських сім’ях, адже всиновлювачі були і з Львівщини, Житомира, Волині та Хмельниччини, повідомили в службі у справах дітей Рівненської ОДА.

— Минулого року всиновлювали не лише одиночних дітей. Дві родини виявили бажання взяти одразу по три малюки. Це рідні брати та сестри. До нас звертаються не лише бездітні сімейні пари. Дуже часто приходять люди, які трагічно втратили своїх дітей. Бажають всиновити, бо, напевно, хочуть заповнити душевну пустку, — розповідає головний спеціаліст служби Тетяна Бурка. 

Серед всиновлених – 6 дітей віком до року, 12 – до двох,  7 – до п’яти, 3 – до десяти. 

Загалом на Рівненщині з року в рік зменшується кількість дітей, які перебувають в інтернатах. На сьогодні в області зареєстровано 1740 дітей-сиріт, 96,2% з них знаходяться під опікою, у прийомних сім’ях та будинках сімейного типу. Область вже шість років поспіль є лідером за кількістю сиріт, охоплених сімейними формами виховання.

Кількість бажаючих всиновити дитину на Рівненщині не зменшується – нині в загальній черзі перебуває 44 усиновлювачі.   

Щоб стати батьками для дитини-сироти, родинам треба звернутися до служби у справах дітей за місцем проживання. Бажаючих всиновити дитину поставлять на облік, допоможуть знайти малюка та підготувати необхідні документи.

Переглядів: 360
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту