Дитячий оркестр з Рівненщини отримав нові музичні інструменти

Дитячий оркестр з Рівненщини отримав нові музичні інструменти

Нещодавно для дитячого духового оркестру, що у Смизі на Дубенщині, придбали 9 музичних інструментів. Тож відтепер юні аматори гратимуть на новеньких трубі, валторні, тромбоні, тубі, двох баритонах та стількох саксофонах. Також використовуватимуть комбопідсилювач до басгітари.

— Оновлення матеріальної бази відбулося вперше за 45 років існування оркестру. До цього долучилися як область, так і місцева громада. Це доречно, адже, хоч усі діти і забезпечені інструментами, втім більшість з них необхідно ремонтувати, — розповідає  керівник та диригент оркестру Василь Гайдайчук.  

За словами заступниці начальника управління культури та туризму Рівненської ОДА Світлани Хомяк, з обласного бюджету на інструменти виділили 100 тисяч гривень. Долучилася до фінансування й Смизька ОТГ – спрямували 95 тисяч.

Ще 100 тисяч гривень на поновлення матеріальної бази оркестру до ОТГ надійшло з Державного бюджету за програмою соціально-економічного розвитку територій.

Окрім того, у самій громаді запланували 300 тисяч гривень на оновлення інструментарію. А до відзначення 45-річчя зроблять ремонт класу, де займаються юні аматори, кажуть у Смизькій ОТГ.

Диригент юних музик переконаний, що це велика подія для колективу. Втім зізнається, що допомагають й спонсори. Завдяки їм торік купили сценічний одяг та ксилофон. Нині на ньому грає переселенка зі Сходу Вікторія Головко. Дівчина кілька років тому переїхала до Смиги з родиною із села Донецької області.

Нині в оркестрі займаються більше сотні дітей віком від 7 до 17 років не лише зі Смиги, а й навколишніх сіл. Адже альтернативою музичній грі є лише футбол. Оркестр виступає не тільки в Україні, а й за кордоном.

За повідомленням прес-служби Рівненської ОДА.

Переглядів: 527
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту