На Рівненщині земельну ділянку боржника аліментів продали через СЕТАМ

На Рівненщині земельну ділянку боржника аліментів продали через СЕТАМ

44 тисячі гривень заборгованих аліментів у примусовому порядку стягнув з мешканця Корецького району державний виконавець Корецького районного відділу ДВС Головного територіального управління юстиції у Рівненській області.

Про таке повідомляє ГТУЮ у Рівненській області. 

За інформацією юстиції, це лише частина боргу по виконавчому листу. Стягнути її вдалося завдяки реалізації через систему електронних торгів OpenMarket ( ДП «СЕТАМ») арештованого майна боржника. А саме земельної ділянки площею 0,2 га.

За словами старшого державного виконавця Корецького районного відділу ДВС Романа Власюка, чоловік не платив аліменти на утримання трьох своїх дітей з 2010 року. Тож станом на перше січня 2018 року мав борг у 80 тисяч гривень.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Рівненщині за несплачені аліменти чоловікові арештували квартиру

– Боржник на наші виклики не реагував, ніде не працює, але мав у власності земельну ділянку в селі. Тож у серпні минулого року ми її описали, зробили експерту оцінку та виставили на електронні торги. У січні земельну ділянку купили. Відтак стягувачу аліментів перерахували 44 тисячі боргу по аліментах, – розповідає Роман Власюк. – Але це не весь борг, тож боржника подаватимемо у розшук, бо у селі, в якому він прописаний, чоловік не мешкає.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Рівненщині батько заборгував своїм двом малолітнім дітям 150 тисяч гривень аліментів

– Робота із боржниками аліментів є одним із стратегічних напрямків діяльності в рамках проекту «Я МАЮ ПРАВО!», – наголошує начальник Головного територіального управління юстиції в Рівненській області Іванна Смачило. – Президент України вже підписав Закон #ЧужихДітейНеБуває щодо посилення відповідальності за несплату аліментів. За нововведеннями, тих, хто не сплачує аліменти більше шести місяців, можуть позбавити права керувати авто, використовувати зброю та полювати до повної ліквідації заборгованості. Запроваджується також новий вид адміністративного стягнення – 2 місяці соціальних робіт для боржника. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Із жителів Рівненщини стягують борги по аліментах: лише на Дубенщині горе-батько не заплатив своїм дітям 64 тисячі гривень

Працівники Головного територіального управління юстиції в Рівненській області нагадують, що недобросовісних і безвідповідальних батьків, які не сплачують аліментів на утримання дітей, контролюють більш жорстко.

Переглядів: 567
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту