Новини Рівного від 16.01.2018 (ВІДЕО

Новини Рівного від 16.01.2018 (ВІДЕО

АНОНС:

Чому в Рівному функціонує так багато громадських формувань з охорони порядку ? Чим займаються браві молодики на вулицях міста і яку користь приносять? Над цими питаннями сьогодні мізкували члени Рівненського міськвиконкому. Чи затвердили ще одне новоутворене формування?  

У Дубровицькому районі криза: вісім шкіл, дві з яких у Дубровиці, залишилися без тепла. У другій та третій школах Дубровиці, а також Орв’яниці, Осові, Круповому, Сельці та Лютинську учнів розпустили по домівках. Бо школи нічим опалювати. Як виявилося, районна рада вирішила припинити співпрацю з комунальним підприємством «Теплосервісом», який досі опалював частину навчальних закладів району, та передати котельні на утримання відділу освіти, який не встиг закупити паливо, Як зазначає депутат райради Микола Берестень, у деякі школи завезли одну-дві вантажні машини дров, тому навчання там не призупиняли. Немає проблем у селах, де створено ОТГ. Що робити з тими школами, де учнів розпустили по домівках, наразі вирішуватимуть в облдержадміністрації. 

І морози вдарили не лише по школах, але й по безхатченках. У Рівному позначка термометра опустилася до -13. Як рятуються найбільш незахищені верстви населення? Знімальна група СФЕРА ТВ завітала до рівненського притулку для людей, що не мають свого житла. 

Діти, що можуть стати безхатьками через приписку в підвалі та яку комісію мають створити депутати, щоб захистити права мешканців гуртожитків.  Які ще питання, окрім цих розглядала постійна комісія з питань охорони здоров’я, материнства і дитинства та соціального захисту Рівненської міської ради?

 Вже втретє діти з Авдіївки відвідали західну Україну. Гостювали і на Рівненщині. На цей раз до нашого краю завітало 20 школярів з авдіївської ЗОШ № 7. За час свого перебування вони встигли побувати в Острозі та Рівному. Емоції просто неймовірні – зізнаються школярі. 

І до новин спорту. З двох перемого розпочав новий рік чоловічий БК «Рівне». На виїзді рівняни двічі обіграли столичний Київ-баскет. Хоча перемогу у першому матчі наші баскетболісти змогли вирвати лише у овертаймі – 82:80. На другий поєдинок вони налаштувалися більш серйозно і перемогли більш ніж переконливо 96:70. Деталі від Павла Невесенка.

Лише перемог Вам бажає і колектив телеканалу «Сфера –ТВ». 

Переглядів: 416
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту