Новини Рівного від 29.12.2017 (ВІДЕО)

Новини Рівного від 29.12.2017 (ВІДЕО)

АНОНС:

Не ямковий, а капітальний. Так, у Рівному взялися за якісний та доволі добротний ремонт доріг та вулиць. Зокрема, нині тривають активні роботи на вулиці Шухевича. Рівняни вже радіють не лише новому асфальтному покриттю, а й першим об лаштованим у місті вело доріжкам. Міські обранці на чолі із головою запевняють, поступово у Рівному відремонтують всі дороги і облагородять всі вулиці. За які візьмуться першочергово – дізнавалися наші журналісти.

Свято наближається! І неодмінним атрибутом новорічно-різдвяних свят є ялинка, яка радує і дітей, і дорослих. Які святкові дерева до вподоби рівнянам та скільки ж коштують нині новорічні красуні?

Патрульні Рівного попереджають: за ялинку без документів – штрафуватимуть. Так, за нелегальну деревину передбачене покарання. Правоохоронці нагадують, що відповідно до адміністративного кодексу, за порушення порядку придбання чи збуту об’єктів тваринного або рослинного світу, карається штрафом від 1 до 5 неоподаткованих мінімумів доходів громадян з конфіскацією. За продаж ялинок у невстановлених місцях накладається штраф від 1 до 7 неоподаткованих мінімумом, також можуть конфіскувати ялинки. За порушення провадження господарської діяльності, без державної реєстрації, дозволу або ліцензії, накладається штраф від 20 до 40 неоподаткованих мінімумів. Незаконна порубка лісу може передбачати і кримінальну відповідальність згідно статті 246 Кримінального кодексу. За таке порушення передбачається штраф від 50 до 100 неоподаткованих мінімумів, а також арешт до 6 місяців.

Уже цієї неділя увесь світ зустріне новий 2018 рік. Салюти, бенгальські вогні та інші піротехнічні засоби є невідємними атрибутами святкування нового року. Але  це призводить і  до нещасних випадків. Як правильно вибрати та користуватися піротехнікою і як встановлювати ялинку - дізнавався Павло Невесенко.

Щастя по – рівненськи, яке воно? Чи почуваються  жителі  Рівного затишно та комфортно  і головне щасливо? Це напередодні новорічних свят вивчали наші журналісти.  Отже, про радісних та задоволених дивіться у сюжеті на "Сфера ТВ".

 

Переглядів: 662
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту