Міський голова Рівного привітав дітей-сиріт та дітей, які позбавлені батьківського піклування

Міський голова Рівного привітав дітей-сиріт та дітей, які позбавлені батьківського піклування

28 грудня відбулася традиційна передноворічна зустріч міського голови Рівного Володимира Хомка з батьками-вихователями,прийомними  батьками, опікунами та дітьми-сиротами, які виховуються у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім’ях.

Під час зустрічі міський голова привітав усіх з наступаючим Новим роком та Різдвом Христовим побажав добра, миру та злагоди.

Усі діти отримали новорічні подарунки, а багатодітна родина сімї Зарічнюків відповідно до рішення Рівненської міської ради ще й сертифікат на власний житловий будинок у Рівному.

Слід додати, що у місті функціонує 4 дитячих будинки сімейного типу та 5 прийомних сімей в яких виховується - 35 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Завдяки людям, які беруть на виховання у свої сім’ї дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування у 2017 жодної дитини-сироти з нашого міста не направлено до інтернату.

Всього на обліку в службі у справах дітей рівненського міськвиконкому перебуває 202 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування., 95% з яких виховуються в прийомних сім’ях, дитячих будинках сімейного типу, сім’ях опікунів та піклувальників.

За повідомленням відділу інформаційно-аналітичного забезпечення виконавчого комітету Рівненської міської ради.

Переглядів: 387
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту